lt  |  en  |  ru 
į pradžią
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Kaina: 40.00 EUR
Kiekis

LAISTYMO SISTEMA KLASIKA DROP (be slėgio kompensacijos).

 

Laistymo (drėkinimo) sistema šiltnamiuose – tai šiuolaikiškas ir tuo pačiu pigus drėkinimo būdas. Kapiliarinis / lašelinis laistymo būdas skirtas drėkinimui šiltnamiuose, bei atvirose plantacijose.

 

Įsirengę laistymo/drėkinimo sistemą Klasika Drop taupysite vandenį ir darbo sąnaudas, užtikrinsite tolygų augalų drėkinimą.

 

Laistymo (kapiliarinis / lašelinis) vamzdis naudojamas įvairaus pobūdžio sezoninėje žemdirbystėje, medelynuose, šiltnamiuose gėlių ir kitų augalinių kultūrų laistymui.

 

Gamyboje naudojamas aukštos kokybės polietilenas užtikrina didelį gaminio atsparumą ultravioletiniams spinduliams bei žemdirbystėje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms.

 

Mechaninis patvarumas ir didelis lankstumas leidžia gaminį naudoti sunkiausiomis sąlygomis. Kiekvienas lašintuvas turi vidinį filtrą, kuris kartu su sūkurine vandens tėkme užtikrina pastovų valymą ir praplovimą.

 

Laistymas vyksta tiesiai į augalų šaknų zoną.

 

Kai laistymo sistema pritaikyta gravitaciniam slėgiui, tai vanduo joje teka tik veikiamas savo paties svorio. Kuo vanduo iškeltas aukščiau tuo šitas slėgis sistemoje didesnis, tuo tekėjimas stipresnis.

 

Mūsų laistymo sistemose vandenį (vandens talpą) užtenka iškelti tik į 1 metro aukštį.

 

Kaina: 4m ilgio - 40EUR

          6m ilgio - 45EUR

          8m ilgio - 55EUR