į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 

Šiltnamiai Arka ECO

Kaina: 405.00 EUR
Kiekis

Pati geriausia proga, isigyti šiltnamį dabar, nes didžiausios nuolaidos!!!

Akcija!!! Pigiau nerasite.

 

Siūlome įsigyti vieną iš populiariausių bei labiausiai perkamų šiltnamių, pagamintų iš omega tipo cinkuotų profilių. Tokia šiltnamio konstrukcija suteikia gaminiui tvirtumą bei stabilumą, o dėka kanalinio polikarbonato dangos, viduje susiformavęs mikroklimatas skatina intensyvesnį augalų vystimąsi ir ankstyvesnį derliaus subrendimą.

Visapusiškai padėsime surenkant šiltnamį, jei reikės ir patys surinksime. Jūsų rūpestis - užauginti augalus ir nuskinti derlių.

 

Šiltnamio privalumai:

PATVARUS

Šiltnamio dangai naudojami aukščiausios kokybės Austriški UV atsparūs kanalinio polikarbonato lakštai. Tai pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą. Kanalinis polikarbonatas garantuoja ypatingą šiltnamio patvarumą ir atsparumą smūgiams bei krušai.

 

TOLYGI ŠVIESA AUGALAMS

Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes, tolygiai ir optimaliai sklaido augalams būtina šviesą. Praleidžia 82% saulės šviesos ir skaido ultravioletinius saulės spindulius.

 

ŠILTESNIS

Augalai, auginami polikarbonato šiltnamyje, bus apsaugoti tiek nuo šalnų ( iki -5C ), tiek nuo žalingo tiesioginio saulės poveikio, o tolygus šilumos pasiskirstymas šiltnamyje pagreitins jų vystimąsi bei padidins derlingumą.

 

ATSPARUMAS

Poikarbonatas dėl šilumos nei lydosi, nei keičia formą ( yra atsparus esant temperatūrai nuo -40°C iki +120°C ).

Polikarbonatui suteikiama 10m. GARANTIJA. Šiltnamio didelis privalumas, nes turi dvi duris iš abiejų galų, galima daryti pertvara per vidurį ir auginti skirtingas daržoves.

 

Šiltnamių kainos:

Šiltnamis Arka24

Dydis iki 24 m2….Ilgis 8,0 m…..Plotis 3 m……Aukštis 2,10 m…..Du ventiliaciniai langai.

Dvi durys ir dvi orlaidės iš abiejų galų. Polikarbonato danga 4mm. Arba 6mm.

Šiltnamio kaina 739 EUR. Akcijos kaina 455 EUR su 4 mm danga.

Su tvirtu pamatu ir tvirtinimo kojomis į žemę, Akcijos kaina 405 EUR.